wtorek, 14 lutego 2012

Romans z szydełkiem


W godzinach pracy  może dziać się naprawdę wiele. To w rzeczywistości dwa romanse opisane z  perspektywy dwóch różnych kobiet pracujących w tej samej korporacji.  Różne historie, które pokazują znane już wszystkim różnice płci w percepcji świata. Kobiety  są  emocjonalne, idą za głosem serca. Mężczyźni- pragmatyczni, wybierają prawdę rozumu. Czyta się szybko i  przyjemnie. Im bliżej końca , tym większe napięcie. Polecam kobietom o stalowych nerwach, których mężowie nie pracują w korporacjach. Po co się denerwować…!!


Lucy Kellaway  „W godzinach pracy"

Szydełkiem poczynione przeze mnie serca prezentuję  w takiej oto dekoracji.

5 komentarzy:

 1. Piekne serduszka, a książkę przeczytam, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł z serduszkową girlandą, serduszka są piękne.Twój opis książki bardzo mnie zaintrygował, muszę ją przeczytać. Zauważyłam też u Ciebie świetną akcję "Tu nie znajdziesz kradzionych zdjęć"- popieram w całości.Czy możesz napisać jak ściągnąć to na swój blog będę wdzięczna.Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za miłe słowa. Już podaję, jak to się robi: klikasz na baner ,który jest na moim blogu, na napis :przyłącz się do akcji, automatycznie wchodzisz na właściwą stronę , wybierasz sobie wielkość baneru, pobierasz kod i wklejasz do siebie, otwierając w kolejności zakładki:projekt, układ, dodaj gadżet i HTML/Java script.Powodzenia!Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Książki nie czytałam i nie umiem robić takich fajnych serduszek, muszę popróbować:)) Pozdrawiam ciepło. Ładne recenzje piszesz.

  OdpowiedzUsuń